پاژ آب تدبیر

مجری طرح های زیرساخت های آب و فاضلاب

نمونه کارهاتماس با ما

عنوان جعبه آیکون دار

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

عنوان جعبه آیکون دار

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

شرکت پاژآب تدبیر

امروز صاحبان فن آوری، پیشرو محسوب می شوند و در رقابتی که بر سر تحقق اهداف توسعه جریان دارد، کشورهایی که متکی بر توان بالای فنی و ارایه روشهای علمی توسعه زیرساختی هستند، حرف های فراوانی برای گفتن خواهند داشت. در این راستا نقش مشاوره مهندسی کلیدی و محوری است. مهندسان مشاور با در اختیار داشتن مجموعه اى از کارشناسان خبره در رشته هاى مختلف می توانند به علت داشتن تجربه، دانش و تخصص منشأ خدمات ارزندهاى براى سرمایه گذاران در اجراى طرحها باشند .

شرکت مهندسین مشاور پاژآب تدبیر با استعانت از خداوند متعال و با تكیه بر سوابق و تجربیات جمعی از اعضاء و همكاران و با پشتوانه علمی کارشناسان خبره دانشگاهی و صنعتی و تجارب تخصصی هیات موسس در سال 1389 به شماره 40451 با اهداف ذیل تاسیس گردید:

ارتقاء کیفیت خدمات

انجام به موقع تعهدات

ارائه خدمات مطلوب

مدیران و كارشناسان مجرب این شركت، با تلاشی دائم برای ارتقاء و به‌روز كردن سطح توان علمی خود، از شرایط موجود در حوزه فنی و مهندسی كشور بهره گرفته و عزم بر ارائه خدماتی برتر و موفق دارند. ما در پاژآب تدبیر پیمان بسته‌ایم با بكارگیری نهایت سعی و تلاش خود و در كنار دیگر همكاران داخلی و خارجی خدمات موثر و ارزشمند مهندسی را با كیفیتی شایسته ارائه دهیم.

همکاران ما

 
شهرک های صنعتی خراسان رضوی
شرکت آب و فاضلاب کشور
مدیریت و برنامه ریزی کشور
شرکت آب و فاضلاب مشهد
شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی
شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی